İnternet Haberleri

Facebook'un Açılacak Hisselerine 13 Talibi Türk.

Facebook'un Açılacak Hisselerine 13 Talibi Türk.

Facebook'un halka arzına dünyadan talep yağıyor. Türkiye'den de 13 müşteri şirketin hisselerine talip oldu. Bir tanesi yabacı olan yatırımcıların 23 milyon $  değerinde facebook hisssie talep edildiği ifade edildi.

Son Güncelleme (Çarşamba, 16 Mayıs 2012 15:45)

Devamını oku...

 

Facebook’taki değerin kaç dolar ?

Facebook Cuma günü halka arz edilecek ve borsadaki gelmiş geçmiş en büyük internet şirketi olacak. Şirketin insanlar için değeri 92-103 milyar dolar arasında görülüyor. Peki insanların Facebook için değeri ne?

Son Güncelleme (Çarşamba, 16 Mayıs 2012 14:29)

Devamını oku...

 

Google Anneler Gününü Unutmadı

Google Anneler Gününü Unutmadı

 

Neredeyse hiç bir özel günü atlamayan Google Anneler Gününü de es geçmedi. Güzel bir animasyon hazırlayan Google, kullanıcılarına güzel anlar yaşattı. Bir çok kullanıcı tekrar seyredebilmek için defalarca sayfayı yeniledi.

Son Güncelleme (Pazar, 13 Mayıs 2012 02:45)

Devamını oku...

 

Chrome ve Mozilla'yı çıldırtacak karar. Windows 8'de sadece IE çalışacak.

Chrome ve Mozilla'yı çıldırtacak karar. Windows 8'de sadece IE çalışacak.çalışacak

Mozilla'dan gelen Windows 8 açıklaması, tarayıcı dünyasına bomba gibi düştü. Firefox'un mimarı Mozilla'ya göre Microsoft, ARM tabanlı cihaz ve tabletlerde çalışacak Windows 8'lerde tek alternatif olarak Internet Explorer'ın çalışmasına izin verecek.

"Karanlık çağlara geri dönüyoruz" diyen Mozilla, Microsoft'un bu kararını "ARM'ın limitlerine takılmamak" için aldığını, ama bu savunmanın gerçekten uzak olduğunu söylüyor.

Son Güncelleme (Cuma, 11 Mayıs 2012 21:08)

Devamını oku...

 

Facebook'tan Korkutan Haber !

Facebook "ilgisiz" mesajları filtreliyormu?


 Facebook bunu da yapmaya başlamış olabilir mi acaba? İşte Facebook yepyeni tartışması

Son yapılan araştırma ve keşiflere göre Facebook, "ilgisiz" "anlamsız"  veya "uygun olmayan" mesajları engellediği yönünde sonuçlar ortaya atıldı..

Teknik blog yazarı Robert Scoble'un Carnegie Mellon öğrencisi Max Woolf'a Facebook'da cevap verirken aldığı mesaj, Facebook'un mesajı "negatif" olarak algılamasına ve onu engellemesine neden olmuş. Aşağıda gördüğünüz mesajda Facebook, yapılan yorumun ilgisiz veya uygunsuz olduğunu söylüyor ve şöyle devam ediyor: "Yorumlarınızın engelenmemesi için gönderiye pozitif yönde katkıda bulunduğundan emin olun." Scoble'ın mesajında sakıncalı bir içerik bulunmamasına rağmen engellenmiş.

Devamını oku...

 

Google Drive hizmete girdi

Google’ın bulut tabanlı depolama servisi Google Drive hizmete açıldı. Google Docs ve diğer Google servisleriyle entegre hale getirilen Google Drive kullanıcılara 5GB’lık ücretsiz bulut depolama alanı öneriyor. Daha fazlasına gereksinimi olanlar için ayda 2.49$’a 25GB, 4.99$’a 100GB ve 50$’a ise 1TB’lık depolama alanı sağlanıyor.

Windows ve OSX platformlarına yönelik birkaç Google Drive uygulamasını da hazır eden Google, Androidini de yalnız bırakmıyor. Google, önümüzdeki haftalar içinde iOS platformuna da Google Drive uygulaması hazırlayacağını bildiriyor.

Son Güncelleme (Salı, 08 Mayıs 2012 18:47)

Devamını oku...

 

Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg’ten Türk kullanıcılara müjde

Ünlü sosyal paylaşım sitesi Facebook’un kurucusu Amerikalı Mark Zuckerberg; bugün merkez ofisinde yaptığı basın toplantısı ile Türk kullanıcılarına müjde olarak nitelendirilebilecek haberler verdi.

Son Güncelleme (Pazar, 04 Aralık 2011 00:41)

Devamını oku...

 

Fizy'e Alternatif Olabilecek Siteler

Fizy'e Alternatif Olabilecek Siteler

Fizy kapandıktan sonra hepimiz büyük bir boşluğa düştük.İndirme ve reklam derdi olmadan istediğimiz şarkıları rahatça dinleyebiliyorduk..Fizy kadar güzel olmasada alternatif olabilecek müzik sitelerinden bahsedeceğiz..

Devamını oku...

 

Facebook'taki Tüm Arkadaşlarınızın Resminden Poster Yapın

Başlıkta yazılana belki inanmadınız ama evet doğru. Facebook taki tüm arkadaşlarınızın profil resimlerini tek bir resimde toplayabilir hatta bunu 61CM büyüklüğünde kağıda baskı yaptırabilirsiniz.

 

Son Güncelleme (Cumartesi, 02 Nisan 2011 15:41)

Devamını oku...

 

Defne Joy Foster Evinde Ölü Olarak Bulundu.

Defne Joy Foster Caddebostan'daki evinde ölü olarak bulundu.Son zamanlarda "Yok Böyle Bir Dans" yarışmasında boy gösteren ünlü sanatçı ölümü hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Devamını oku...

 
Diğer Makaleler...