HTC One X incelemesi: Piyasadaki en ince ve en yakışıklı akıllı telefon

HTC'nin yeni amiral gemisi telefonu sürekli artan ekran boyutları için eğilim devam ediyor. Tablet alana girdiğini, bir 4.7-inç ekran sahip ve Android Ice Cream yüklü olarak geliyor..
En iyiside, dört çekirdekli işlemciye sahip ilk telefonlardan biri.

Birçok teknoloji yorumcu böyle ortalama bir telefon olduğunu olduğunu savunurken, One X bir çok alanda rakiplerine fark atıyor.Açılış programları ve  daha hızlı web sayfa tarayıcısı göz ardı edilemeyecek özelliklerden biri.

 

Ekranı son derce kaliteli ve ortam ışığına göre ekran parlaklığını mükemmel bir şekilde ayarlayıp pilden tasarruf etmenizi sağlıyor. Yük ışıklı ve güneşli ortamlarda da ekranı son derece görülebilir düzeyde.

HTC Ove x'in boyutu artık telefonlar için normal diyebileceğimiz boyutlarda.Robot-toting telefonun muhtemelen en iyi örneği olduğunu düşünüyoruz..

Tüm gücüne rağmen, One X sıska 7.8mm bir kasaya sahip. İnce ve en yakışıklı akıllı telefon diyebiliriz

 

Rakipleerinin aksine, ışık koşullarında 8MP kamera ile gerçekten mükemmel çekimle yapabilirsiniz.. Önceden Sense kullanıcı arabirimi HTC'nin en son aerodinamik sürümü işininizi daha kolay ve hızlı sağlayacak.

Bunların yanı sıra büyük yurt dışında ki fiyatı yaklaşın 500 € civarında. Kulllanan ve hatta eline alıp inceleyen herkez bu paraya değecek bir telefon olduğunu düşünüyor. Günümüz piyasasında bundan daha düşük normal bir akıllı telefon fiy
atına pek rastlayamıyoruz.

 

Son Güncelleme (Salı, 15 Mayıs 2012 09:28)